Ünlü Dünyasının Çocukların Mevzun Olduğu Okullar
Sadece 17 kişinin başvurduğu ve ilk kez dünyaca ünlü Oxford üniversitesine kabul edilen şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile zamanın en ünlü futbolcularından biri olan Metin Tekin’in oğlu olan Tarık Emir Tekin’in oğlu Oxford’un drama bölümüne seçilen ilk Türk oldu.

Müzik alanında çok farklı bir soluk getiren dünyaca ünlü DJ olan Suat Ateşdağlı’nın oğlu ise Roma La Sapienza Üniversitesi’nde kazanma şansını yakalamış olan biridir. Kendisi bu okulu burslu kazanması ile de başarısını belirtmiştir. Tıp eğitimi görecek olduğu için ailesi çok gururlanmaktadır.

Sinan Engin’in güzeller güzeli kızının da Galatasaray lisesinden bu sene mezun olduğu bilinmektedir. Küçüklüğünden bu yana hep başarıları elde eden küçük kızının Galatasaray lisesinden de başarılı bir şekilde mezun olmasından ailesi gurur duyduğunu paylaştığı iletisinde Sinan Engin tarafından belirtildi.

Ceylan’ın 25 yaşında olan kızı da bu sene mezun olan gençlerden bir tanesidir. Kızının devlet üniversitesinde okuduğunu ve özel üniversitede bilerek okutturmadığını belirten Ceylan kızının bu sene Samsun 19 Mayıs üniversitesinden mezun olduğunu belirtti. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden başarılı bir şekilde mezun oldu.

Ferhan Şensoy’un Derya Baykal’dan olan küçük kızı da bu sene mezun olan gençlerden bir tanesidir. On parmağında on marifet olan annesine çektiğini söyleyen Şensoy, kızının ABD’nin New York kentinde illüstrasyon eğitimi görerek başarılı bir şekilde okuldan mezun olduğunu belirtti. En büyük hayalinin ise animasyon filmler yapmak istediğini belirtti.

Futbol antrenörü denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Fatih Terim’in kızı Buse Terim ise son yıllarda Moda dünyasına adını yazdırmakta olan tasarımlar yapmaktadır. Kendisi yıllardır New York’ta bulunarak özel olarak eğitim gördüğü de biliniyor.

Mehmet Ali Erbil’İn en büyük kızı olan Sezil Erbil ise ülkemizde eğitimini tamamladı. Kendisi çok isteyerek okuduğu ve başarılı bir şekilde okulunu bitirmesi ile gündeme gelmişti. Bilkent Siyasal bilimler Fakültesinden mezun olmuştur.

Anadolu yakası escort bayanları da eminiz ki çocuklarının çok başarılı olmasını ve onların güzel okullardan mezun olduğu haberini duymak isteyecektir.